16 Nisan 2013

İş Bankası Maxipuanlarım Yüklenmiyor!

Haketmiş olduğum 40 tl maxi puanımı vermediler.

Turgut 49 Okunma

Cevaplar

  • Turgut 20 Nisan 2013

    ben bize ulaşın kısmına 3 defa yazdım iki defada telefonla konuştum 1 kere de şubeye dilekçe yazdım Allah aşkına 5 defa alışveriş yapıp yapmadığımı kaç günde inceleyebilirsiniz? sorun 40 tl değil neden beni arayıp bilgi vermiyorsunuz? ben kaç yıllık müşterinizim size nasıl güveneyim artık?

  • Turgut 17 Nisan 2013

    onu bende biliyorum zaten çözüme kavuşmadığı için buraya yazdım size hiç yakıştıramadım. çözümü araştırıp çözmek yerine akıl veriyorsunuz.

  • İş Bankası Temsilcisi16 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön