İş Bankası Maxipuanlarım Yüklenmedi..

Yasin K. |

12-14 Eylül tarihleri arasında Teknosa mağazaları ve internet sitesi üzerinden yapılacak alışverişlere 50 TL ilave MaxiPuan kampanyasına katıldım. Alışverişimi 14 Eylül saat 23.55' te yapmama rağmen puanlarım yüklenmedi, birkaç kez çağrı merkezi üzerinden de düzeltme kaydı istememe rağmen hiçbir şekilde geri dönüş yapılmadı. Durumun düzeltilmesini ve puanlarımın kartıma yatırılmasını talep ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Ekim
  10:03

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi