İş Bankası Maxipuan Silinmesi!

Ridvan A. |

İş Bankası'nın Temmuz-Ağustos 2015 tarihlerinde yaptığı kampanyadan 20 TL maxi puan tarafıma yüklendi. Fakat herhangi bir bilgilendirme olmaksızın maxi puanlarımın silindiğini gördüm. Müşteri ilişkilerine durumu anlattığım halde herhangi bir sonuç alamadım. SMS gelmediği halde SMS gönderdiklerini ve maxi puanlarımın iade edilemeyeceğini tarafıma bildirdiler.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Ekim
  09:07

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi