Emrah Y. Teşekkür Mesajı

Süreç kısa sürdü tebrikler

İş Bankası Maxipuan Geri Çekildi.

Emrah Y. |

Merhaba benim tatil kampanyasından kazandığım puanların son kullanım tarihini puanlarım yüklenmeden ve yüklendikten sonra telefon ile İş Bankası'nı arayıp sorduğumda bana ocak ayının 22 sinde olduğu söylendi iki farklı arkadaş tarafından, fakat bugün kontrol ettiğimde puanımın geri çekildiğini gördüm.

Şimdi tekrar aradığımda o tur kampanyası ayın 19 unda bitiyor dendi, fakat bana aradığımda bunun bilgisi verilmedi ısrarla sorduğumda ayın 22' si dendi zaten telefon görüşmesinde (kayıtlarında) mevcuttur. Sizden ricam bu konuyu araştırmanız ve puan geri yüklenmesini sağlamanız.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emrah Y.
  02 Mart
  03:05

  Süreç kısa sürdü tebrikler

 • 21 Ocak
  11:15

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi