İş Bankası Maximum Tema Kart Gelmedi.

Ahmet Sercan A. |

Ben İş Bankası kredi kartlarından TEMA karta internet üzerinden başvuru yaptım 10 eylül 2014 günü. Güya hızlı başvuru diyorlar. Beni 16 eylül 2014 günü aradılar bilgileri tamamlamak için. Bende olumlu ya da olumsuz sonuç için beklemeye başladım. Ancak bugün 26 eylül oldu. Bu sabah müşteri hizmetlerini tekrar aradım ve bu durumu sordum. Bana cep telefonunuz sistemde kayıtlı değil o yüzden bir şey yapamıyoruz dendi. Olumlu ya da olumsuz bir cevap bekliyorum. Olumsuz olacaksa da bunu bileyim artık. Bekle bekle günler oldu yaa... Ne olur yardım edin.

Etiketler :

Kredi Kart Teslim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Eylül
  15:20

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi