09 Ekim 2015

İş Bankası Maxımum Samsunspor Kart Aidatı!

Kartı ilk almış olduğum dönemde kart aidatının olmadığı belirtildi ancak son gelen ekstrem de 49 TL kart aidatı yansımış ve bu aidatın yansıyacağına dair herhangi bir bilgi (mesaj, mail vs.) iletilmedi.

Kart aidatlarında tüketici haklarına gidildiğinde geri verilen bir husus olduğundan İş Bankası'nın böyle bir şey yapması çok anlamsız. Tarafıma verilen bilgi doğrultusunda yani iş bankasının ilgili birimlerinin verdiği kart aidatının olmadığı bilgisine istinaden kesilen aidatın tarafıma tekrar iletilmesini talep ediyorum. Zaten bankanızın kartını kullanarak kullanmış olduğumuz her alışveriş ve işlemde para kazanılıyor. Bu ekstra ücret neden?

Oruçreis 111 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi09 Ekim 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön