İş Bankası Maximum Puan Kampanyalarına Katılamıyorum!

İbrahim A. |

İş Bankası tarafından Maximum puan kazanma kampanyaları hakkında telefonuma mesaj gelmekte ve bu kampanyalara katılmam için gerekenler de belirtilmekte. Yalnız istedikleri bilgileri yazıp 4402'ye mesaj atıyorum mesaj iletiliyor, ama herhangi bir cevap alamıyorum. bu konu hakkında 4-5 sefer iş bankası müşteri temsilcileri ile görüştüm ve şikayet e-mailleri yolladım. Her defasında bir defalığına mahsus olmak üzere kampanyaya katılımım sağlandı ama hep belirtmeme rağmen devamlı bir çözüm bulunmadı.

Umarım daha önce de değişik firmalarla olan sorunlarımın çözümüne vesile olan "Sikayetvar.com" bu sorunumun çözümüne de vesile olur.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İbrahim A.
  28 Ağustos
  18:27

  aradan 12 gün geçmesine benimle iletişime geçilmedi. kusura bakmasınlar ama reklamlardaki müşteri odaklı banka sadece reklamlardaymış.

 • 17 Ağustos
  16:04

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız
  kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi