05 Ekim 2015

İş Bankası Maximum Kredi Kartı Tarafından Kesilen Üyelik Aidatı İadesi!

05.08.2015 tarihinde kredi kartı ekstresinde gördüğüm kadarıyla 49 TL üyelik aidatı kesilmiştir. Müşteri hizmetlerini bu durum için aradım ve aidatın iadesini istedim. Daha önceki yıllarda yine aynı şekilde bu aidatın tarafıma iade edildiğini söyledim. Ancak müşteri temsilcisi iade yapamayacaklarını söyledi. Eğer daha önceki yıllarda iade edilebildi ise, niçin şimdi bu aidat tarafıma iade edilemiyor, gerçekten anlayabilmiş değilim. İş Bankası'ndan üyelik aidatının tarafıma iadesini en kısa zamanda istiyorum.

Halis 59 Okunma

Cevaplar

  • Halis 12 Ekim 2015

    Banka diğer mail adresime gerekli açıklamayı yapmış. Ancak ben şu soruma hala cevap bekliyorum: Önceki senelerde aidat tarafıma iade edilirken niçin bu yıl iade edilmiyor? "Hizmetimiz gereği kesmek zorundayız" diyorsunuz, ancak önceki senelerde de hizmet veriyordunuz. Şimdi ne değişti de aidatı iade etmiyorsunuz?

  • Halis 12 Ekim 2015

    Bir hafta geçti; ancak banka tarafından olumlu ya da olumsuz bir geri dönüş yapılmadı.

  • İş Bankası Temsilcisi05 Ekim 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön