İş Bankası Maximum Karttan Ücret Kesti

Selma Y. |

72***17 müşteri numarası ile bankanın kullanıcısıydım. Banka tarafından hiçbir hizmet karşılığı olmaksızın, hatta belirtmiş olduğum hesabın bankamatik kartının ve bağlı kredi kartının son kullanım tarihinin geçmiş olmasına ve bankaya ait güncel aktif herhangi bir karta sahip olmamama rağmen kart ücreti (79,67 TL) tarafımdan tahsil edilmek istenmektedir. Haksız yere talep edilen bu ücretin silinerek hesabımın kapatılmasını istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Nisan
  15:53

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi