11 Şubat 2014

İş Bankası Maximum Kart Üyelik Aidatı!

İş Bankası'na ait, Maximum kart kullanıcısıyım. Karşı taraf ile aramızda tanzim edilmiş hesap açma dışında hiçbir sözleşme mevcut değildir. Hiçbir hukuki dayanağı olmayan banka yıllık 40 TL tutarında üyelik aidatı kesmiştir. Usulsüzce alınan bu ücretin iadesini talep ediyorum.

Erdi 84 Okunma

Cevaplar

  • Erdi12 Şubat 2014

    ücret iadesi talebinizi yerine getiremediğimizi bildirmek isteriz diye yanıt aldım sizlerden. Bu gün Tüketici Sorunları Hakem Heyeti Kararları ve İş bankası müdürlüğüne şikayet dilekçesi vereceğim. Yardımcı olamadığınız için teşekkür ederim.

  • İş Bankası Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön