19 Mart 2015

İş Bankası Maximiles Seyahat Hattı Sorunu!

Şirketinizin maximiles uçuş hattı olarak kullanılan Entaş Turizm Firmasının verdiği hizmet kalitesi bankanız kalitesi ile örtüşmemektedir. Dün internetten almış olduğum biletin ödemesi alınmış bilet oluşturulamamış bugün aradığımda tarafımdan 950 TL bilet ücretine (Farklı acentelerde 600 TL) ek olarak 237,24 TL fark tahsil edilmiştir.

Aynı durum birkaç ay önce de yaşanmış 500 TL'nin üzerinde bir fark tahsil edilmiş, almak istediğim biletin sabah 8 olması fakat firmanın 9'da çalışmaya başlaması sebebi ile seyahat ertelenmiştir. Bugün yaşanan olumsuzluk tekrarlandığında en azından kendi ekstra ücretleri olan hizmet ücretini (140 TL) alınmamasını rica etmiş fakat olumsuz cevaplanmıştır.

Kutluhan 675 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi19 Mart 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön