İş Bankası Maximiles Mil Kullanımı ve Saygısız Temsilci!

Yasin A. |

Bugün sabah THY ile telefon görüşmesi ile uçuş rezervasyonu yaptırdım 200 TL tutan tutar uçuş kodumuz olduğu halde Maximiles arayıp mil kullanmak istedik ve kart sahibi babam olduğu için görüşmeyi o yaptı. Uçuş kodunu belirtmemize rağmen bizden farklı bir bilet kesip 260 TL'ye bilet kesildi ve bunu arayıp söyledim kendince haklı sayan görevliler saygısızca telefonu iyi günler deyip suratıma kapattı! Ben böyle bir şirketle ilk defa karşılaştım!

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Çağrı Merkezi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Aralık
  10:46

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi