08 Temmuz 2016

İş Bankası Maximiles Mil Karşılığı Alınan Bileti İptal Edemiyorum.

Aylar önce esnek bilet olarak almış olduğum 4 kişilik uçak biletimi, Maximiles seyahat hattı ile görüşmem sonucunda iptal edemeyeceğim söylendi. Uçuş sınıfının iade'ye açık olması ve günler öncesinden iade etmek istememe rağmen, müşteri yetkilisi ile görüşmem sırasında, biletleri mil karşılığında almış olduğumdan ve bunu bilet alma sırasında tarafıma iletmiş olduklarını saygısızca bir tavır ile ifade ettiler.

Ben böyle bir uyarıyı hatırlamamakla birlikte bu durumda neden esnek bilet almış olduğumu anlayamıyorum. Aşağıdaki linkte bulunan uçuş kuralları dokümanında böyle bir ifadenin olmadığını ve bu durumda biletlerimin mil ile dahi alınmış olsa iade edilmesini istiyorum.
Http://www.epower.Amadeus.com/entaş/App_Themes/entaş_theme1/docs/
THYProvider_TK_TURKİSH%20AİRLİNES. Doc

İlker 649 Okunma

Cevaplar

  • İlker12 Temmuz 2016

    4 gün olmasına rağmen henüz tarafıma yapılmış bir arama olmamıştır. Sanırım İş Bankası yapılan bu şikayetler için sistem tarafından otomatik bir mail gönderiyor ve şikayet ile ilgilenmiyor. Ben şikayetin okunduğundan bile emin değilim. Eğer okunuyorsa lütfen hızlıca cevap verilmesini istiyorum çünkü biletler yanacak, bahsi geçen son 12 saate kalırsa istedikleri gibi bilet iptal olmayacak.

  • İş Bankası Temsilcisi08 Temmuz 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön