İş Bankası Maximiles Kartta Mil Kullanımı!

Ekin G. |

Yaklaşık 3 senedir maximiles kartı kullanan bir aile olarak eşimin kartında biriken milleriyle uçak bileti satın almak istedik. Normalde firmanın internet sitesinde her şey dahil 2 kişi bilet fiyatına 274 TL'demesine rağmen (ekstra hiçbir indirim yok) maximiles uçuş hattını aradığımda aynı bilet için bize 440 TL fiyat çıkardı. Kartımızda zaten 180 mil var ve yurtdışı kullanımda 1.5 katı olduğu için 270 mil yapıyor. Normalde uçak biletini millerimizle alabilirken 440 TL fiyat çıktığı için neredeyse bilet fiyatının aynısını cebimizden veriyoruz. Bu durumda niye mil kullanalım ki, direkt firmanın kendisinden alırız. Maximiles kartının bize ne avantajı kaldı. En kısa sürede iptal ettireceğiz.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Aralık
  09:23

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi