İş Bankası Maximiles Hattı Tüm Kredi Kartı Bilgilerini İstiyor.

Özlem T. |

İş Bankası Maximiles hattı üzerinden bilet almak istedim. Ancak çağrı merkezindeki operatör sisteme giriş yapmak için tüm kredi kartı bilgilerime ihtiyaç duyduğunu ve son 3 haneye kadar olan tüm bilgilerimi talep etti benden. Ben de bu bilgileri veremeyeceğimi söyleyip telefonu kapadım ve İş Bankası çağrı merkezini şikayet amaçlı aradım. Ancak onların verdiği bilgi de aynı oldu Kendileri de bu bilgileri vermem gerektiğini, bir şey olmayacağını görüşmelerimizin kayıt altına alındığını iletti. Cep anahtar v. s. gibi bir sürü güvenlik önlemi almaya çalışan İş Bankası bu şekilde bir güvenlik açığı nasıl yapabilir çok ilginç. Operatörün kredi kartı bilgilerimi alıp 3 ay sonra kullanmayacağını kim garanti edebilir? Gerçekten vahim bir durum ivedilikle düzeltilmeli.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Nisan
  15:51

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi