İş Bankası Maximiles

Hakanaltan K. |

Maximiles kredi kartımla yurt dışına 3 bilet aldım bana bir yılda 17 bin TL harcama yapmam karşılığında ücretsiz olacağı söylendi ve bende kabul ettim şimdi bana 170 milyar dedik sen yanlış anlamışsın diyor.

Be arkadaş benim kart limitim toplam her ay full harcama yapsam 165 milyar yapıyor zaten beni yanılttılar bu kesin, söz veriyorum tüketici hakları değil yanıltıcılıktan direk savcılığa suç duyurusunda bulunacağım, nasıl olsa görüşme kayıtları var 1 yıl oldu silmediyseler.

Etiketler :

Kredi Kart Taksitlendirme Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakanaltan K.
  17 Aralık
  02:02

  beni niye aramiyor bir yetkili nasil firmasiniz siz nasil banka ve musteri hizmetlerisiniz

 • Hakanaltan K.
  11 Aralık
  20:07

  Beni arayan bile olmadi bana mesaj cekmisler sistemin nasil olduguyla ilgili ben ses kaydimin tsrafima dinletilmesini istiyirum diye 2 kere basvurdum hala dinleten yok zaten savciliga basvurulmasi icin dilekce ve vekaletnameme verdim avukata saolun

 • 05 Aralık
  10:40

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi