Nurettin A. Teşekkür Mesajı

Is bankasına teşekkür ederim

İş Bankası Maxi Puanlarımı Geri Almış!

Nurettin A. |

Aralık ayında Teknosa'dan yaptığım bir alışveriş sonrası maximum kartıma 100 tl maxi puan kazandım. Puanlarımın kullanım süresini öğrenmek için,aralık ayından İş Bankası arayarak son geçerlilik tarihini öğrenmek istedim.Görüştüğüm yetkili bana ocak 20'ye kadar kullanabileceğim bilgisini verdi.

Bundan emin olmak için ertesi gün tekrar aradım ve aynı bilgiyi tekrar aldım.Şimdi gelen bilgiye göre puanlarım 29 aralıkta kullanmadığım için geri alınmış. Banka ile tekrar görüştüm yapılabilcek birşeylerinin olmadığını söyledi. Kayıtlara bakın siz böyle dediniz diyorum cevap yok! Demek ki İş Bankası verdikleri hediye puanları kullanmayalım diye böyle söylüyor.Keşke maximum kart hiç almasaydım!

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nurettin A.
  21 Ocak
  13:51

  Is bankasına teşekkür ederim

 • Nurettin A.
  14 Ocak
  18:00

  Kaç gün geçmesine rağmen hala dönüş alamadım.

 • 07 Ocak
  15:21

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi