İş Bankası Maxi Puanları Yine Yüklemedi.

Birsen Ö. |

Maximiles kartımla yeni yıl kampanyasına katıldım. 100 TL ve üzeri 6 harcama yapmama rağmen banka 100 TL MaxiPuan yerine 30 TL MaxiPuan yatırmış. Aradığımda bana bir harcamanın İş Bankası cihazından çekilmemiş olabileceği ve inceleneceğini söylediler. Ama ben adım kadar eminim ki İş Bankası'na ait pos cihazından çekildi. 20 yıldır kart kullanıyorum ve kampanya şartlarının ne demek olduğunu çok iyi biliyorum. Geçen ay Shell kampanyasında da aramalarım sonucu zorla maxi puanları yüklediler. Her kampanya sonunda puanları yükleyin diye bankayı aramak zorunda mıyım? Artık bıktım.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Ocak
  11:39

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi