08 Aralık 2014

İş Bankası Maxi Puanım Benden Kaynaklı Olmayan Bir Sebepten Dolayı Tarafıma Ödenmiyor.

1-15 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilen E-ticaret kampanyası dahilinde 1000 TL'lik alışveriş yaptım fakat Teknosa.com dan kaynaklı bir sıkıntı yüzünden sipariş numaram oluşturulmadı ve siparişim iptal edildi.

Ertesi gün kampanya ile ilgili gerekli şartları sağlayarak alışverişimi tamamladım fakat şimdi de ilk alışveriş iptal edildiği için 100 TL'değerinde maxi puanım verilmiyor. Gerek Teknosa gerekse iş bankasının bu hatayı bir an önce düzeltmesi ve hatasız müşterinin mağdur edilmemesi gerektiğini düşünüyorum Tersi durumda gerçekten de müşterinin hiçbir değerinin olmadığı kanıtlanmış olacaktır.

Mehmet 474 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi08 Aralık 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön