İş Bankası Maxi Mil Puanlarımı Sildi!

Ahmet Yaşar G. |

Kartınızı yaklaşık 2012 ağustos civarında kullanmaya başladım ve bu gün baktığımda maxi mil puanlarımın silindiğini gördüm. Daha 1 buçuk yıl bile olmadan nasıl silersiniz? Hadi sileceksiniz daha önceden neden haber vermiyorsunuz? Değerlendirmeme izin vermiyorsunuz? Tabi alacak olduğu zaman affetmiyorsunuz.

Extre günü geldiği zaman telefona mesaj,mail adresime mail sanal bankacılığın giriş sayfasına yazmayı iyi biliyorsunuz değil mi ama konu verecek olduğu zaman yok. Sitenize girdim baktım bilgi var mı diye oraya bile yazmamışsınız. Bu gün kartımı iptal etmeyi düşündürdünüz bana. Lütfen hatanızı telafi edin!İş Bankası'nın dikkatine...

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ocak
  15:59

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız
  kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi