02 Mayıs 2013

İş Bankası Masrafsız Bankacılık Olmuyormuş!

Maaş,yatırım,kredi kartı,otomatik ödeme müşterisi olduğum İş Bankasının tarafımdan aldığı masraflarla açıklaması; SPK bildirim yükümlülüğü nedeniyle oluyormuş. Hesap Saklama kesintilerini bununla bahane ediyorlar. Hukuk servisimizden yardım rica ederim.

Ersin 96 Okunma

Cevaplar

 • Ersin 18 Ocak 2014

  ocak 2014 itibarıyla sadık müşteriniz olarak halen devam etmekteyim ancak tarafıma gönderilen masraf mesajınızın hukuksal karşılığını bulamadığımı ifade eder, yatırım hesaplarımın getiri kayıplarının masraflarınızla birleşmesini üzüntüyle karşılamya devam ediyorum. bankalar karşılaştırıldığında bu durumun katii olduğu görülebilir. Bu durumda lütfen masraf kalemlerinizi insaf ediniz

 • Ersin 16 Haziran 2013

  tokat sanayii şubenizin habersiz ve hukuksuz kesinti yapması ön bidirimsiz banka sadık müşterisi olarak beni derin etkilemiştir. tekrarı halinde bankanız harici pozisyona geçeceğimi (otomatik ödemelerim,yatırım hesabım, kredi kartım, maaş hesabım dahil) ifade eder başarılar dilerim.

 • Ersin 01 Haziran 2013

  bankaların karından durum belli oldu. memlekette alan alana işbankası gözümüzde niteliğini yitirmiştir. 60 kalem masraftan biri benden alınmış. hava parası zaten sn genel müdür mevduat bankacılığının bittiğini ifade ediyor. en yakın zamanda bankacılıkla ilişiğimi kesmeye meyilli olduğumu ifade eder, işbankasının uygulamsını yasalmış gibi göstermesini yanlış adlederek tekrarı halinde maaş hesabımın değişimi için kurumuma dilekçe vereceğimi, maaş promosyonumu kurumumun ödememiş olmasınıda ifade ederek talebte bulunacağım.

 • İş Bankası Temsilcisi02 Mayıs 2013

  Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön