İş Bankası Masraf Talebi...

İsmail S. |

6 Ekim Perşembe günü için İş Bankası Esenyurt Esenkent Şubesi'nden 40.000 USD çekmek için para ayırttım. Ev alacaktım, satıcı vazgeçti parayı çekmedim. İki gün sonra yeni bir ev buldum ve 10 Ekim için para hazırlanmasını istedim. 90 lira masraf talep edildi. Gerekçe olarak para getirip götürme masrafları gösterildi. Duruma telefonda itiraz edip gişe memurunun gerekirse müdürle görüşmesini istedim, durum değişmedi.

Ben bir çok bankayla çalıştım böyle bir para talep edilmesiyle hiç karşılaşmadım. İnsan kendi parasını çekerken masraf öder mi? Bankaya güvenip paramızı yatırdığımız için cezalandırılıyor muyuz? Durumun acilen düzeltilmesini ve para talebinin olmamasını rica ediyorum...

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İsmail S.
  10 Ocak
  00:34

  Paramı geri alamadım bir daha kıyısından köşesinden geçmem... .

 • 08 Ekim
  11:32

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi