İş Bankası Maksimum Öğrenci Kredi Kartından Fazla Kart Aidatı.

Mehmet Fatih A. |

İşte üniversiteli maximum kredi kartı kullanıyorum. Bu yıl şubat ayı içerisinde kart aidatı olarak 45 TL kesinti yapıldı kartımdan. Normalde 20 TL kesmeleri gerekiyordu öğrenci kartı olduğu için. Bundan dolayı öğrenci belgesi ve dilekçe ile 2500 kodlu Yalova şubesine faks gönderdim işleme almadılar.

Tekrar dilekçe ve öğrenci belgesi ile başvuru yaptım. Oradaki görevlileri aradığımda uygun görmediklerini 25 TL'nin iadesinin yapılmayacağını söylediler. Gereğinin yapılmasını arz ederim. Yapılmadığı takdirde gerekli mercilere başvuracağım.
Bir de şunu belirmek istiyorum kartımdan para çekerken rahatlıkla çekebiliyorlar fakat iş geri ödemeye gelince binbir zorlukla karşılıyorlar.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Nisan
  15:48

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi