03 Nisan 2015

İş Bankası Maksimum Öğrenci Kredi Kartından Fazla Kart Aidatı.

İşte üniversiteli maximum kredi kartı kullanıyorum. Bu yıl şubat ayı içerisinde kart aidatı olarak 45 TL kesinti yapıldı kartımdan. Normalde 20 TL kesmeleri gerekiyordu öğrenci kartı olduğu için. Bundan dolayı öğrenci belgesi ve dilekçe ile 2500 kodlu Yalova şubesine faks gönderdim işleme almadılar.

Tekrar dilekçe ve öğrenci belgesi ile başvuru yaptım. Oradaki görevlileri aradığımda uygun görmediklerini 25 TL'nin iadesinin yapılmayacağını söylediler. Gereğinin yapılmasını arz ederim. Yapılmadığı takdirde gerekli mercilere başvuracağım.
Bir de şunu belirmek istiyorum kartımdan para çekerken rahatlıkla çekebiliyorlar fakat iş geri ödemeye gelince binbir zorlukla karşılıyorlar.

Mehmet 238 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi03 Nisan 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön