İş Bankası Maksimum Kart Haksız Blokesi!

Muhsin Kürşat Ö. |

Diğer bankalarda böyle bir uygulama olmamasına rağmen sadece İş Bankasında kredi kartı borcunu geciktirirsek ödeme yaptığımız gün değil, diğer gün kart kullanıma açılıyor. Şu an da aynı durumla karşı karşıyayım ve ödediğim halde kart limitini kullanamıyorum. İş Bankası müşterisini çantada keklik görüyor ve her platformda bunu yapıyor. Eski devlet bankaları gibi umursamaz tavrını kınıyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Limit

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Aralık
  10:12

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi