04 Şubat 2014

İş Bankası Makbuz Ücreti Kesti.

Bir süre önce bitmiş kredilerimin dosya masraflarının dekontuna sistem üzerinde gösterilen 20+20 tl ücret ödemek zorunda kaldım ve üzüldüm. Hiç bir kurum ve kuruluşta rastlamadığım bu uygulamayı hayretler içinde karşıladım. Bu saatten sonra ikna edici bir cevap alamazsam. Bu banka ile çalışmayı durduracağım. İş Bankası'nı kınıyorum.

Duran 73 Okunma

Cevaplar

  • Duran 04 Şubat 2014

    cevap geldi.hiçde ikna olmadım.kanuni falan diyerek komik sebep üretmişler.iki saniyelik iş için ücret teklifi bile abestir.bizim de bu cevaba karşılığımız olacaktır..hızlı cevap için teşkr..ama işe yaramadı..

  • İş Bankası Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön