İş Bankası Makas Farkı.

Orhan A. |

İş Bankası 24 ayar gram altın alım satım fiyatı 0.80 TL iken altın yükseldiği zaman bu farkı 1.55 TL oluyor uçuk bir rakam resmen yanıltma. Muhatap bulamıyorsunuz sorununuzu çözmeye altınlarımı bozduramıyorum.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Orhan A.
  18 Ekim
  16:33

  İş bankası 24 ayar gram altın alım satım fiyatı 0.80 TL iken altın yükseldiği zaman bu farkı 1.55 TL oluyor uçuk bir rakam resmen kandırmaca ayak oyunları muhatap bulamıyorsunuz sorununuzu çözmeye altınlarımı bozduramıyorum bu yüzden buradan herkes duysun mağdur olmasın kimse

 • Orhan A.
  16 Ekim
  12:19

  Sorun çözülmedi

 • 15 Ekim
  15:21

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi