28 Ocak 2014

İş Bankası Mail Order Sorununu Çözmedi!

İş Bankası ile görüşmemizde şirketimizin Ankara şubesinde pos makinesinden mail order yapamadığımızı defalarca arayarak söyledim. Beni Akatlar şubesine yönlendirdiler. Bu şubede İ. ve M. beyle görüşmelerimizde bana sorunu en kısa zamanda çözeceklerini söylemelerine rağmen aylardır çözülebilmiş değil. Müşterilerimizden mail order yapabilmek için müşterilerimizi İstanbul şubesinden arattırmak zorunda kalıyorum ve düştüğümüz durumu siz düşünün.

Yakın zamanda İş Bankası'nı tamamen bırakmayı düşünüyoruz. İş Bankası aslında baştan beri hataydı. Bir de müşteri memnuniyeti kelimesini kullanıyorlar.

Ahmet 1.045 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön