İş Bankası Mail İle Geçiştirme!

Mustafa Batuhan B. |

İş Bankası benim hesabıma yansıttığı usulsüz kart aidatı ile ilgili aramalara cevap vermemekte 32 dakika boyunca hatta bekletmektedir. Sikayetvar.com dan yaptığım şikayete de yine mail ile cevap vererek tüketiciye olan ilgisizliğini bir kere daha göstermiş bulunmaktadır. Yetkililerden en kısa zamanda telefon beklediğimi tekrarlıyor İş Bankası'nın yaptığı bu usulsüzlüklere karşı da sonuna kadar davacı olacağımın da bilinmesini isterim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa Batuhan B.
  19 Şubat
  18:59

  Her şikayete aynı cevap bir an once çözüm bekliyorum..

 • 19 Şubat
  17:11

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi