02 Temmuz 2014

İş Bankası Mahkeme Kararlarınada Uymuyor.

Tüketici kredisi dosya masraflarının geri iadesi ile ilgili 740 tl lık alacağım için hakem heyetine başvuruda bulundum. 20/01/2014 tarihli ve lehime sonuçlanan hakem heyeti kararı sonrasında İş Bankası karara itirazen beni mahkemeye verdi.

10/06/2014 tarihindeki duruşmada mahkeme benim lehime karar verdi ancak banka ödemeyi bir türlü yapmıyor ve çok basit yollarla geçiştirmeye çalışıyor. Yok biz ilgilenmiyoruz genel müdürlük ilgileniyor. Genel müdürlük diyor şube ilgileniyor. En kısa sürede bütün ilişkimi keseceğim bankayla.

Eyüp 331 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi02 Temmuz 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön