İş Bankası Mağdur Etti.

Bülent Y. |

İş Bankası ile ilgili hiç bir şikayetim çözülmedi. en son bankamatik kartımdaki puanlarımın silindiği ve kullanamadığım ile ilgili verilen numara 0850 724 0 724 ü defalarca aramama ve gerekse buradan şikayet yazmama rağmen 1 mm dahi yol alamadım? hep aynı taktik 0850 724 0 724 ü arayın aradım defalarca aradım sonuç 0 a 0 elde var 0 yine bu numarayı arayın diye cevap yazacaklar çünkü çözmek istemiyorlar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bülent Y.
  22 Temmuz
  17:51

  AYNEN DEDİĞİM GİBİ İŞTE YİNE EFSANE NUMARA VE TYİNE 0 A SIFIR ELDE VAR SIFIR

 • 22 Temmuz
  14:27

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi