İş Bankası Mağdur Etti.

Ercan K. |

İş Bankası ınternet bankacılığından hesabımı kontrol ederken bankamın hesabımdan virman ch/yat.hs*02-08-14*06:19 cari / portföy virmanı 0165 adı altında 5 tl lık bir kesinti yaptığını farkettim. müşteri hizmetlerini aradığımda bana bir işlem dekontumu yada her neyse adresime posta olarak gönderdiğimi belirttiler bu nedenle kesinti yapıldığını iddaa ettiler bende bu durumun tarafımdan 02.08.2014 06:19 saatinde yapıldığına anlam veremeden ve şaşkınlıkla e-posta adresime olarak düzeltilmesini rica etmek zorunda kaldım. telefonu kapatıp biraz daha düşününce benim o gün ve o saatte ınternette olmam yada bir talimat vermiş olmam imkansız çünkü cumartesi çalışmıyorum. kim bilir daha ne kesintiler yapılıyor.

Etiketler :

Diğer Komisyonlar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ercan K.
  15 Ağustos
  09:16

  Bana herhangi bir dönüş yapılmadı neyin değerlendirilmesi bu allah aşkına...

 • 09 Ağustos
  09:51

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi