İş Bankası Mağdur Etti.

Kemal B. |

İş Bankası kartal şubesine, müşteri temsilciliği katın bir işlem yapmak için gittim ve 6 adet müşteri temsilcisini çalışabileceği yer olmasına rağmen sadece 2 kişi çalışıyor. 40 dakikador bekliyorum ve sadece 3 kişi ilerledi. Daha önümde 6 kişi var bakalım daha ne kadar bekleteceksiniz. Zaten yaptım her işte pişman ettiniz, şube konusunda da berbat bir yönetim, tebrikler. 08.08.15 saat 16:19 istanbul kartal.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kemal B.
  08 Ağustos
  16:44

  Şuan tam 65 dk oldu ve hala bekliyorum.

 • 08 Ağustos
  16:41

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi