İş Bankası Mağdur Edildim!

Hacı Ömer A. |

Adı geçen bankanın yetkilisi olduğunu söyleyen birisi tarafından arandım. Tüm kişisel bilgilerimi söyledi. Ayrıca dayımın da soy adını söyleyince hiç şüphelenmedim kartımla ilgili şifreyi de öğrenince ne oluyor derken işlemi iptal edeceklerini söylediler. Tekrar bankayı aradım durumu anlatım kartı iptal ettiler fakat kartıma yansıyan borç miktarını iptal etmediler. İtiraz formu gönderin dediler onu da yaptım. Ben hesap sahibiyim bu ödemeyi yapmayın cayma hakkımı kullanacağım dediğim halde sonuç alamadım.

Etiketler :

Kredi Kart Harcama İtirazı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Ekim
  10:08

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi