16 Mart 2013

İş Bankası Maaşımı Çekemiyorum!

Çalıştığım iş yeri maaşların dağıtılması ile ilgili olarak maalesef İş Bankası ile anlaştı. O kadar form doldurmamıza rağmen banka, cep telefonu numaramızı sisteme kaydetmediği (veya yanlış kaydettiği) için ne bankamatik kartı şifresi alabildim ne de internet şubesi şifresi. Müşteri temsilcisini aradım. Şubeye gidip telefonumu düzeltmemi istediler. Dakika bir gol bir.

Ben basit bir şifre talebi için işi gücü bırakıp şubeye niye gideyim?Maalesef aynı durum diğer arkadaşlarında başına gelmişti ve ne yapacaklarını soruyorlardı. Bir banka, müşterisinin telefonunu doğru düzgün alamaz mı?Bir banka bankamatik şifresi gibi basit bir şeyi müşterisine ulaştırmak için müşterisine bu kadar eziyet eder mi?

Mustafa 243 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa 18 Mart 2013

    Şuan hala şifre almak için uğraşıyorum.Mailime standart bir cevap göndermişler.Ve verdikleri bilgiler de yanlış.Şu şu numarayı arayın şu şu tuşlara basın demişler.O tuşlar beni kredi kartı başvurusuna götürüyor.Bari doğrusunu ben yazayım 5-1-3 değil 5-9-1-3.Bunu aradığınız da da bankamatik şifresi alabilmek için müşteri şifresi istiyor .Ben birini aldım da öbürü kaldı.İnsaf.SMS ile de şifre öğenebiliyorsunuz(!) Tabi ne yaparsnaız yapın verdiğiniz bilgiler hatalıdır diyor.İnternet sitesi üzerinden "Anında şifre" diye bir şey var.Oradan şifre almaya çalıştım.Mobil onay kodu gönderecekler telefonuma.Hala bekliyorum.Müşteri temsilcilerini aradım ortalama bekleme sürem 18 dakikaymış.Pes ettim bugünlük.Maaşımı da alamadım.Sanırım illaki kalkıp şunbelerinde sıraya girmemiz gerekli.Nasıl bankacılıktır bu anlamak mümkün değil.Zamanında İşbank'ta gişedeki çalışanın bana dediği gibi" Banka, müşterilere muhtaç değil ki" Zihniyet bu sanırım.

  • İş Bankası Temsilcisi16 Mart 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön