İş Bankası Maaş Kartım Kapatılmış

Osman B. |

İş Bankası Maaş aldığım bankomatik kartım 25.07.2014 günü sabah atm den para çekmek için gittiğimde kapatılmış olduğunu gördüm gün içerisinde müşteri temsilcisi güvenlik nedeni ile 3. şahısların kullanabileceği yönünde bir açıklama yaptı. Kartımı ben en son 21.07.2014 tarihinde kullandım ve aradan belli sure geçti neye istinaden kapatıldığını anlayamadım tam olarak ve bunun bayram öncesi olması ve yaklaşık 5 gün bankaların kapalı olması nedeni ile mağdur olacağımı belirtmek isterim daha önce kartımı alırken uzun süre teslim alamamıştım umarım banka yine aynı şekilde mağdur etmez.

Etiketler :

Banka Kartı İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Osman B.
  06 Ağustos
  15:59

  Hala bu konu ile alakalı bana dönüş olmadı ve kartımda elime ulaşmadı mağduriyetim devam ediyor.

 • 25 Temmuz
  15:16

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi