12 Ocak 2015

İş Bankası Maaş Hesabına Hesap İşletim Ücreti Alınması.

Başka bankada hesabım olduğu halde yeni çalışmaya başladığım iş yerinin İş Bankası'yla anlaşması var diye İş Bankası'ndan maaş hesabı açmak zorunda kaldım. İşletme maaşı geç veriyor diye bedelini benden ve şirketin diğer çalışanlarından kesme hakkına nereden sahip oluyor? Zaten almam gereken parayı 1-1,5 ay geç alıyorum, yetmiyor bir de banka kesiyor.

Aynı sorunu daha önce G**'nda yaşadım. Devlet bankadan ödeme zorunluluğu getirdi ama banka - işveren arasında yapılan anlaşmalardan dolayı mağduriyetine çözüm getiremiyor. Asgari ücretle ev geçindirmek zorunda kalıyoruz, üstüne bir de banka kesintisi. Bankaların bu durumuna devlet dur desin artık, kesintinin iadesini istiyorum.

Gül 393 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi12 Ocak 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön