03 Eylül 2013

İş Bankası Maaş Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Kesti!

Bügün maaşımı çekmeye İş Bankası'na giderken hesabımdan yıllık kullanım ücreti kesildiğini farkettim. Daha önce kesilmiyordu çünkü hesabı açarken görevli bana üstüne basa basa herhangi bir hesap işletim ücretini kesilmeyeceğini söylemişti. Buna rağmen kesildi.

Zülfü 24 Okunma

Cevaplar

  • Zülfü06 Eylül 2013

    Kseinlikle tavsiye etmiyorum. Uzak durun bu bankadan

  • Zülfü04 Eylül 2013

    Bu parayı sizden alacağım. Mesele bu para degil sizin kalpazanlığınız. birdaha da bankanızı hiçbir suretle kullanmayacağım. Ve paramı alıncada bulunduğum ilçedeki yerel gazetelere bu süreci anlatan bir ilan verecegim. Verecegim ki herkes görsün paranın nasıl geri alındığını.

  • İş Bankası Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön