18 Temmuz 2013

İş Bankası Maaş Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Kesti!

07.10.2012 yılında çalıştığım hukuk bürosu tarafından İş Bankası Şişli şubenize maaş hesabı açtırmam için yönlendirildim. Maaş hesabı olarak talep ettiğim hesap bireysel hesap olarak açılmış. Ayrıca 8 aylık süreçte benden toplamda 2 defaya mahsus olarak 100 TL kadar hesabımdaki paradan para kesildi. Bu sorunum için müşteri hizmetlerini aradığımda bana yardımcı olabilecek hiç kimse olmadı.

Bankanızın kredi kartını düzenli olarak kullanmama ve düzenli olarak ödemelerimi sağlamama rağmen kredi kartımı sadece bu sebepten ötürü kapattım. Bu konu ile ilgili hukuki süreci çok iyi biliyorum. BBDK ve tüketici haklarına bu konu ile ilgi aldığım ses kayıtlarını ve yaşamış olduğum sorunu açık dille belirteceğim.

Ahmet 36 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi18 Temmuz 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön