İş Bankası Maaş Hesabıma Bloke Koyuldu!

Erkan K. |

Türkiye İş Bankası Kemer şubesi 6265-394*** maaş hesap numaralı müşterisiyim, bu bankaya olan borcum nedeni ile dosyam icra takibine alındı. Şu an ismini hatırlamadığım bir avukata devredilen borcumdan biri için maaşıma haciz koyuldu ve şu an 1/4 kesintim devam ediyor. Diğer dosyam için maaş haczinde sıraya girmeleri gerekirken yasal olarak mümkün olmayan bir işlem yaptılar ve maaş hesabımın tamamına bloke koydular. Daha sonra benden blokenin kaldırılması için gerekli belgeler istediler faksladım bloke kalktı fakat aradan 1 ay geçti ve tekrar hesabıma bloke koydular. Şu an maaşımı çekemiyor ve yaşamımı devam ettiremiyorum. Bu konunun çözülmemesi halinde hakkımı arıyor olacağım.

Etiketler :

Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Ekim
  10:20

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi