Orkun S. Teşekkür Mesajı

Çözdüler teşekkürler......

İş Bankası Maaş Hesabıma Bloke Kondu.

Orkun S. |

İş Bankası tarafından kredi kartı ödemelerim yüzünden maaş hesabıma bloke konulmuştur. Banka tekrar kredi kartı hesabını yapılandırmasına rağmen blokemi kaldırmamıştır ve 1000 TL peşinat istemektedir.

Ben zaten zor geçinen annemi ve kardeşimi kaybeden birisiyim. Ne olur İş Bankasından ricam blokem kaldırılsın ki 30 Nisan da maaşımı alıp ödememi gerçekleştireceğim. Ne olur yalvarıyorum maaş hesabımdan nafaka ödüyorum çocuğuma ne olur kaldırın bu blokeyi. Tekrar sizlerden yalvarıyorum maaş hesabıma konulan blokeyi kaldırın.

Etiketler :

Kredi Kart Yasal-İdari Takip Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Orkun S.
  29 Nisan
  21:16

  Çözdüler teşekkürler......

 • 29 Nisan
  14:26

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi