22 Ocak 2016

İş Bankası Maaş Hesabı Kart Aidat Kesintisi...

B** A** adına kayıtlı 8320***6175 no.lu maaş hesabına ait banka kartından, kart aidatı kesilmiştir. Bu kart, kullanıcının kişisel talebiyle açılan bir hesap değil, nasıl bu şekilde ücret kesiliyor? Öyle ki müşterinin bu hesaba bağlı kredi kartı da bulunmakta ve neredeyse aylık maaşı kadar kredi kartı ödemesi yapılmakta.

Bütün bunlara rağmen kesilen ücretlerin ivedilikle iadesini ve böyle bir kesintinin bir daha yapılmamasını talep ediyorum.

Enes 107 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi22 Ocak 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön