20 Ağustos 2014

İş Bankası Lise Öğrencisinden 100 TL Hesap İşletim Ücreti Aldı.

Geçen sene işyerimin hesap açmamı istemesi üzerine yazları çalışan bir lise öğrencisi olarak gittim hesap açtım. Hesap işletim ücreti almayız dediler, tamam dedim. Yaz sonunda tüm paramı çektim ve öyle kaldı. Bu sene yine çalışıp kazandığım tüm parayı atm aracılığıyla hesabıma yatırdım ve gecenin 5'inde 3 dönemlik toplam 98.89 lira para çekildiğini gördüm.

O kadar moralim bozuldu ki uyuyamadım. ertesi gün itiraz ettim en yakın şubeden. öğrenci kartımın fotokopisi çekilip dilekçe yazıldı, 3-4 güne yatar para merak etme dendi. 1 haftadır bekliyorum. Allah bilir ne zaman yatacak... Gece gündüz hesabımı kontrol etmekten sinirim bozuldu.. .18 yaşında öğrenciden ne istiyorlar anlamıyorum.

Ferdi 274 Okunma

Cevaplar

  • Ferdi28 Ağustos 2014

    kraldan çok kralcısınız öğrencinin beş kuruşluk parasında gözü olan bankadan zerre fayda gelmez. yapacağınız bankacılık anlayışının gözünü seveyim.

  • Ferdi28 Ağustos 2014

    Şimdilik sadece 1 yarı dönemlik ücreti iade edip, hesap işletim ücretinden 28 yaş ve altı "üniversite öğrencilerinin" muaf olduğu, "lise öğrencileri" için böyle bir hakkın bulunmadığını söyleyen bir e mail attınız. Ama merak etmeyin, hakem heyetine başvuracağım.. O parayı kolay kazanmıyor kimse

  • İş Bankası Temsilcisi20 Ağustos 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön