İş Bankası Lise Öğrencisinden 100 TL Hesap İşletim Ücreti Aldı.

Ferdi A. |

Geçen sene işyerimin hesap açmamı istemesi üzerine yazları çalışan bir lise öğrencisi olarak gittim hesap açtım. Hesap işletim ücreti almayız dediler, tamam dedim. Yaz sonunda tüm paramı çektim ve öyle kaldı. Bu sene yine çalışıp kazandığım tüm parayı atm aracılığıyla hesabıma yatırdım ve gecenin 5'inde 3 dönemlik toplam 98.89 lira para çekildiğini gördüm.

O kadar moralim bozuldu ki uyuyamadım. ertesi gün itiraz ettim en yakın şubeden. öğrenci kartımın fotokopisi çekilip dilekçe yazıldı, 3-4 güne yatar para merak etme dendi. 1 haftadır bekliyorum. Allah bilir ne zaman yatacak... Gece gündüz hesabımı kontrol etmekten sinirim bozuldu.. .18 yaşında öğrenciden ne istiyorlar anlamıyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ferdi A.
  28 Ağustos
  18:18

  kraldan çok kralcısınız öğrencinin beş kuruşluk parasında gözü olan bankadan zerre fayda gelmez. yapacağınız bankacılık anlayışının gözünü seveyim.

 • Ferdi A.
  28 Ağustos
  18:15

  Şimdilik sadece 1 yarı dönemlik ücreti iade edip, hesap işletim ücretinden 28 yaş ve altı "üniversite öğrencilerinin" muaf olduğu, "lise öğrencileri" için böyle bir hakkın bulunmadığını söyleyen bir e mail attınız. Ama merak etmeyin, hakem heyetine başvuracağım.. O parayı kolay kazanmıyor kimse

 • 20 Ağustos
  11:02

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi