İş Bankası Limitim Yetmiyor!

Metin S. |

Üniversite öğrencisiyim ve işte üniversiteli kredi kartım var ama limiti yetmiyor öğrenciyim diye bu kadar limit verebiliyoruz diyorsanız eğer ben aynı zamanda milli sporcuyum ve maaşım var bilginiz olsun neden bu limit arttırmayı bu kadar çile haline getiriyorsunuz anlamıyorum.

Siz arttırın bizde rahat rahat alışverişimizi yapalım ödemem diye korkuyor sanız bundan şüpheniz olmasın ödeme günü gelmeden her zaman öderim en az 2000 TL yapabilirseniz sevinirim.
yardımcı olacağınızı umuyorum ve beni mahcup bırakmayacağınızı biliyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Limit

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Metin S.
  24 Mayıs
  11:19

  Merhaba;
  Bana mail göndermişsiniz bu şikayetim hakkında mailde şöyle yazıyor (İşte Üniversiteli kredi kartları hitap ettiği müşteri profili sebebi ile düşük limitli)
  Ama benim arkadaşlarımda da aynı işte üniversiteli kredi kartı var birisinin limiti 3000 TL birisinin 5000 TL bu ne demek oluyor peki, ben çocuk değilim kandırır gibi ne bu böyle ayıp bu yaptığınız ben sizden yardım istiyorum sizin yaptığınıza bakın siz müşterilerinize böylemi yardımcı oluyorsunuz, dün alışveriş yapacaktım limitiniz yetersiz deniliyor limit yetmiyorsa ben bu kredi kartını neden kullanıyorum öyle değil mi başka bankadan mı kredi kartı çıkarttırayım kendi müşterinizi diğer bankalara mı yönlendirerek yardımcı olacaksınız.
  Ben 18 yaşımı doldurdum hemen iş bankası hesabı açtırdım bu yaşıma kadar da hep iş bankası kullandım bundan sonra da beni mağdur etmezsiniz diye umuyorum..
  İyi çalışmalar.

 • Metin S.
  21 Mayıs
  21:40

  Merhabalar ben bekliyorum ama bana ne bilgi verildi ne dönüş yapıldı yardımlarınız için teşekkür ederim. .

 • 17 Mayıs
  14:29

  Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi