03 Mayıs 2013

İş Bankası Limitim Hala Yükseltilmedi!

İş Bankası kredi kartı limitimi bazı güvenlik durumları nedeniyle 1500 tl'den 750 tl'ye düşürmüştüm. Emin olun 24 saat geçmeden yaptılar. Sonrasında alışverişte limit sıkıntısı çekmeye başlayınca hem ilçemdeki iş bankasına yazılı müracaat ettim, hem de müşteri hizmetlerini arayıp limitimin tekrar 1500 tl'ye yükseltilmesini talep ettim. Ancak ne hikmetse 10 güne yakın zaman geçmesine rağmen hala talebime bir çözüm sunulmadı.

8 yıldır iş bankasının müşterisiyim. Zorunlu olmadıkça pek de işim düşmez ama düşüncede böyle mağdur ediliyorum. Bana bir çözüm bulunmazsa başka bir bankadan kredi kartı almak üzereyim. Bilginize.

Ahmet 65 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön