İş Bankası Limitim Bir Düşüyor Bir Çıkıyor!

Erol C. |

Benim müşteri limitim normali 5. 000 tl iken 02/07/2013 tarihinde 3144 tl idi 07/07/2013 tarihinde ise 1800 tl ye düştü ben harcama yapmadığım taktirde bir hafta olmadan nasıl oluyorda bir anda 1344 tl düşüyor anlamadım benim müşteri limitim altın gibi döviz gibi borsa gibi bir düşüyor bir çıkıyor.

Harcama yapmadığım taktirde oluyor ben şahsen türkiye iş bankasını şiddetle kınıyorum. Borcum olmasa inanın hemen herşeyimi iptal ederdim ortada birşey yokmuş gibi haklı çıkarsınız mağdur olan da ben hep ben çok mağdur oldum yaptıklarınızdan ben hep sizle çalışmak isterdim.

Etiketler :

Kredi Kart Limit

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Mart
  13:29

  Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi