İş Bankası Limitim Arttırılmadı.

İslam Ü. |

Bankadan gelen mesaj şu: 6089 ile biten kartınızın limiti 28/12/2014 tarihinden sonra 16.018 TL'ye yükseltilecektir. Ne ayın 28'inde ne de daha sonra limitim artırılmadı. Bankayı aradım mesaj otomatik gitmiştir ve o tarihte yükselir dedi. Biz buradan bir işlem yapamıyoruz dedi. Böyle bir saçma düzeni olan İş Bankası'ndan başka var mı... Konuyu inceleyip tarafıma dönüş yapılmasını rica ediyorum. Sorunumu düzeltmez ya da dönüş yapmazsanız kartımı kapatacağım.

Etiketler :

Kredi Kart Limit

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Aralık
  09:34

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi