18 Mart 2013

İş Bankası Limit Aşımı Sorunu!

Kartımın limitinin 300 tl olmasına rağmen 1150 tl'lik bir işleme onay verildi. Ayrıca kartımın halihazırda 150 tl de borcu vardı. Bankayla görüştüğümde onayı Visa kuruluşunun verdiğini söylediler. Haliyle insan der ki; siz ne iş yapıyorsunuz o zaman? Daha sonra bankayı aradım henüz 580 tl çekilmişti hesabımdan.

Kalan kısmın da tahsil edilip edilmeyeceğini sordum ve edilecekse onay vermeyeceğimi ve kartımı iptal edeceğimi söyledim. Edilmeyecek dendi. Fakat geçenlerde o kısmı da tahsil edildi. İşbank bile bunu yapıyorsa bankacılık sektöründe kime güvenelim? Adına hiç yakışmayan bir hareket oldu.

Ufuk 96 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi18 Mart 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön