İş Bankası Limit Arttırımı Olumsuz Değerlendiriliyor!

Cem Ü. |

Sn yetkili. Öncede defalarca sorun yaşamama rağmen İş Bankasını tercih ettim ama anlaşılan siz kk borcunu zamanında ödeyenleri her ay yaklaşık 3-5 bin tl ciro yapan ödemelerini aksatmayan sadece İş Bank kk kullananlarla çalışmak istemiyor. Döviz hesabımda 16000 eur vadesiz hesabımda sürekli 2-3bin tl olmasına rağmen 5000 tl limit isteğimi onaylamadı üstüne böyle bir bildiri yolluyor: 21. 05. 2013 tarihinde 5406***2 nolu kartınız için yaptığınız limit artırım talebiniz olumsuz sonuçlanmıştır. Otomatik limit artırım talimatı vererek, limitinizin otomatik olarak artırılmasını sağlayabilirsiniz.

Dalga mı geçiyorsunuz? Olumsuz kalması durumunda hesabımı kapatıp başka banka tercih etmek zorundayım.

Etiketler :

Kredi Kart Limit

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Mayıs
  13:55

  Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi