İş Bankası Limit Arttırımı

Mustafa B. |

Yaklaşık bir 10 gün önce kadar kredi kartıma limit artırımı talebinde bulunmuştum ama ne yazık ki iş bankasının çok çalışkan personeli olumlu yada olumsuz tarafıma dönmemiştir. Ama bugün ben aradığımda ne öğreneyim kriterlerim uygun değilmiş. Niye çünkü düzenli şekilde ödüyorum borçlarımı. Borç ödemelerinde aksaklık yapmış olsaydım ben sormadan artırmışlardı limiti.

Bu kaçıncı İş Bankası'yla yaşadığım terslik ben bilmiyorum. İş Bankasına ait her şeyimi iptal ettirmeyi düşünüyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Limit

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Ocak
  16:54

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi