İş Bankası Limit Arttırım Talebi Yanıtsız Kaldı!

Murat Ö. |

3500 TL olan limitimi 3100 TL'ye düşürmek istedim yanlışlıkla 2700 TL'ye düşürdüm. O gün içinde talepte bulundum. Düşürme işleminin hatalı olduğunu fakat ama sistem otomatik limiti 2700'e düşürdü. Firmaya 1-2 gün sonra limit arttırım talebinde bulundum ama 1 hafta oldu neredeyse paraya ihtiyacım var hala limitim 3100 TL'ye artırılmadı. Her aradığımda müşteri hizmetlerini işleminiz araştırılıyor diyor durumumu izah ettim ama İş Bankası hala olumlu ya da olumsuz dönüşte bulunmadı. Yaptığımız bir hatanın bedeli bu şekilde karşılığı olmamalı ve hızlı sonuçlanmalıdır gereğinin yapılmasını arz ederim!

Etiketler :

Kredi Kart Limit

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat Ö.
  22 Ekim
  10:10

  Hala bankanız limit arttırım talebimle ilgi geri dönüş yapmadı durumumun aciliyeti olduğu halde.

 • 19 Ekim
  09:02

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi